Bitcoin Cash News Today – Nagłówki na 4 sierpnia

Cena Bitcoin Cash ponownie przekroczyła 300 dolarów.
Oczekuje się, że waluta cyfrowa osiągnie opór na poziomie 305 USD.
BCH przekroczy $330 zanim zbliży się do $336

Bitcoin Cash News Today – cena Bitcoin Cash powróciła teraz ponownie powyżej 300 dolarów obszaru. To była akcja cenowa, która zakończyła sesję 3 sierpnia. Wirtualna waluta ma dotrzeć do głównego obszaru oporu, który wynosi 305 dolarów.

Chociaż cena BCH jest nadal chwiejna. Moneta wraca teraz do pozycji poniżej tego znaku. Dla najniższego punktu dnia dla waluty cyfrowej było to, gdy zbliżała się do obszaru 280,12 dolarów. W czasie prasy cena Bitcoin Cash wynosiła $299.71. Teraz, gdy cena Bitcoin Cash przekroczyła obszar 300 dolarów, czego możemy się spodziewać po kolejnej akcji cenowej monet?

Cena Bitcoin Cash zbliża się do obszaru 293 dolarów.

Cena Bitcoin Cash zbliżyła się do obszaru 293 dolarów, jak przewidział jeden z analityków. Według analityka Trading View, cena Hex Flex BCH będzie się zbliżała do obszaru 293 dolarów. Flex przewidział to po narysowaniu rosnącej linii trendu dla pary transakcyjnej BCH/USD.

Analityk twierdzi również, że przed przejściem na krótką pozycję, cyfrowy składnik aktywów najpierw przetestuje znaczącą pozycję oporu $302. To właśnie po dotarciu tutaj, stał się niedźwiedziutki na pewien czas poprzez jednogodzinny wykres dla pary BCH/USD i przesunął się na krótką chwilę do poziomu $293. Cyfrowa waluta również odbiła się od rosnącej linii trendu, co pomogło jej zbliżyć się do obszaru cenowego 300 dolarów. Należy zauważyć, że cena BCH zdołała uzupełnić ten kurs przedstawiony powyżej przez analityka TradingView.

BCH przekroczy $330 zanim zbliży się do $336.
Bitcoin Cena Bitcoin Cash przeniesie się powyżej 330 dolarów przed utrzymaniem ruchu do obszaru 336 dolarów. Jest to pozycja innego analityka Trading View o nazwie Generation Forex po ułożeniu zleceń handlowych dla BCH/USD na 15-minutowym wykresie. Analityk był w stanie zaznaczyć stop-loss poniżej rosnącej linii trendu i poniżej pozycji cenowej $278. Analityk zasugerował również, że inwestorzy mogą czerpać połowę zysków z wyżej wymienionych transakcji BCH/USD.

Następnie, mogą oni przenieść zlecenie Stop-Loss do strefy zysku. Ten ruch jest ustawieniem kupna dla pozycji BCH. Zgodnie z powyższym wykresem, cyfrowa waluta jest widoczna w strefie kupna, tuż powyżej tej linii trendu. Zgodnie z tym pomysłem, cena BCH powinna przenieść się powyżej obszaru 330 dolarów, zanim utrzyma się ruch w obszarze buy stop powyżej 336 dolarów. Jeśli ten pomysł handlowy wejdzie w życie, krypto przekroczy 330 dolarów.